Mikołajkowe Kino na Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie

Opublikowano: wtorek, 29 listopad 2022 Drukuj E-mail
Wójt Gminy Dębno serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu Gminy Dębno wraz z rodzicami na Mikołajkowe kino do hali widowiskowo-sportowej w Dębnie w najbliższą sobotę tj. 3 grudnia 2022 r. o godz. 17:00. W trakcie wydarzenia odbędą się projekcje filmów animowanych pt.: Pada Shrek i Madagwiazdka. Dodatkowe atrakcje: wizyta Św. Mikołaja, darmowy popcorn i wata cukrowa, dla każdego dziecka słodki upominek. 
Wstęp bezpłatny.

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

IMG 20180327 100156
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.