Święto Patrona

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy..

Opublikowano: piątek, 23 grudzień 2022 Drukuj E-mail

 

Nasze pierwsze klasowe spotkanie wigilijne było wspaniałe i wzruszające, mimo iż zmniejszonym gronie. Świąteczna atmosfera udzielała się wszystkim. Wspólnie składaliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy. Dzięki naszym Rodzicom,  którzy przygotowali stół, upiekli smaczne ciasta, zrobili kanapeczki i  inne smakowitości ten czas przebiegał znakomicie. Wszystkim nieobecnym pierwszoklasistom życzymy Świąt radosnych i rodzinnych oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

DSC 0619
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.