Święto Patrona

Wigilia klasy 3

Opublikowano: piątek, 23 grudzień 2022 Drukuj E-mail

 

Wigilia klasowa to świetny moment, aby przy dźwiękach kolęd, wspólnym posiłku oraz w atmosferze wzajemnej życzliwości wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia. Dzisiaj uczniowie z klasy 3 przyszli do szkoły odświętnie ubrani i usiedli do wspólnego wigilijnego stołu. Było nie tylko słuchanie kolęd, ale również wspólne ich śpiewanie. Dzieci łamały się opłatkiem i składały sobie życzenia. Na stołach pojawiły się smakołyki oraz dania świąteczne przygotowane przez Rodziców. W klasie panowała świąteczna atmosfera i nie obyło się bez wspólnych zabaw i gier! Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły życzymy zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MDruzyna Gimnazjum WD
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.