Święto Patrona

Wigilia klasy 2

Opublikowano: piątek, 23 grudzień 2022 Drukuj E-mail

 

Wigilia klasowa to moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny czas Świat Bożego Narodzenia. W klasie II Wigilia odbyła się w czwartek 22grudnia, w świąteczna atmosferę wprowadziły nas życzenia składane podczas łamania opłatkiem. Zgodnie z tradycją na wigilijnym stole było sianko, wigilijna świeca , pierniczki oraz inne słodkości przygotowane przez rodziców. Na wszystkich twarzach gościł uśmiech i zadowolenie. Życzymy wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M 103314
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.