XVI Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych

Opublikowano: piątek, 23 grudzień 2022 Drukuj E-mail

W poniedziałek 19.12.2022 roku w naszej szkole już po raz 16 odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych. Konkurs jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim 25 uczniów z klas 1-8. Uczestnicy oceniani byli w trzech kategoriach, tj. kategoria A klasy 1-3, kategoria B klasy 4-6 oraz kategoria C klasy 7-8. Jury w składzie Elżbieta Rega i Jolanta Ogar postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

W kategorii A

1 miejsce Wojciech Wołek , 2 miejsce Jowita Sadłoń i 3 miejsce Wiktoria Mielec i Marika Batko

Wyróżnienia otrzymali: Hania Kurek i Melania Góra

W kategorii B

1 miejsce Anna Rogóż, 2 miejsce Julia Ledzińska i Jan Piekarz i 3 miejsce Natalia Gawor i Iga Wołek

Wyróżnienia: Alicja Barnaś i Magdalena Kopacz- Kargól

W kategorii C 1 miejsce otrzymał Dominik Hamowski

Wszyscy uczestnicy otrzymali paczki mikołajkowe ufundowane przez Radę Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej.

Zwycięzcy pierwszych miejsc reprezentować będą naszą szkołę w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych w Łysej Górze.

GALERIA (klik)

MPC110830