Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 10 luty 2023 Opublikowano: piątek, 10 luty 2023 Drukuj E-mail

U w a g a !

Zapisy do klasy pierwszej

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

w Woli Dębińskiej

na rok szkolny 2023/2024

Informuję, że rodzice, których dzieci będą uczęszczać do pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej zgodnie z obowiązującym Regulaminem rekrutacji proszeni są o składanie zgłoszeń z odpowiednimi załącznikami w sekretariacie szkoły

od 13 lutego 2023 r. do 24 lutego 2023 r. do godz.15:00.

Zgłoszenia o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków
lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać

w sekretariacie szkoły w godz. od 7:00 - 15:00
(można je pobrać ze strony internetowej www.szkolawola.pl)

Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można pobrać z zakładki „świetlica” i złożyć wraz z dokumentami rekrutacyjnymi.

mgr inż. Agata Jankowska

Terminy postępowania rekrutacyjnego do Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej na rok szkolny 2023/2024

1. Od 13 lutego 2023 r. do 24 lutego 2023 r. do godz. 15:00 złożenie zgłoszenia lub wniosku
    o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
    Termin w postępowaniu uzupełniającym: od 1 sierpnia 2023 r. do 4 sierpnia 2023 r. do godz. 15:00

Dokumentacja rekrutacyjna:

dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły tj. w Woli Dębińskiej:

Załącznik nr 1 - zgłoszenie dziecka do szkoły podstawowej

Załącznik nr 5 - potwierdzenie woli przyjęcia

Załącznik nr 6 :

Oświadczenie 1 - o udziale w zajęciach z religii/etyki (na cały cykl kształcenia),

Oświadczenie 2 - o stanie zdrowia ucznia,

Oświadczenie 3 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w formularzu rekrutacyjnym,

Oświadczenie 4 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
wraz z wizerunkiem ucznia.

- Orzeczenie lub opinię Poradni Psychologiczno-Pedagogiczne, jeżeli dziecko takie posiada.

- Jedna fotografia.

dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły:

Załącznik nr 2 - wniosek o przyjęcie ucznia spoza obwodu szkoły podstawowej

Załącznik nr 3 - oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa do szkoły

Załącznik nr 4 - oświadczenie o odległości od miejsca zamieszkania do szkoły

Załącznik nr 5 - potwierdzenie woli przyjęcia

Załącznik nr 6 :

Oświadczenie 2 - o stanie zdrowia ucznia,

Oświadczenie 3 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w formularzu rekrutacyjnym,

Oświadczenie 4 - zgoda na przetwarzanie danych osobowych
wraz z wizerunkiem ucznia.

- Jedna fotografia.

1. Do 2 marca 2023 r. do godz.15:00 weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności, o których mowa w art. 157 i 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo Oświatowe (Dz.U. z 2021 r. poz.1082 ze zm.)
    Termin w postępowaniu uzupełniającym: do 7 sierpnia 2023 r. do godz. 15:00

2. 3 marca 2023 r. do godz. 15:00 podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.
    Termin w postępowaniu uzupełniającym: 8 sierpnia 2023 r. do godz. 15:00

3. Od 6 marca 2023 r. do 9 marca 2023 r. do godz. 15:00 potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.
    Termin w postępowaniu uzupełniającym: od 9 sierpnia 2023 r. do 10 sierpnia 2023 r. do godz. 15:00

4. 10 marca 2023 r. do godz.15:00 podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.
    Termin w postępowaniu uzupełniającym: 11 sierpnia 2023 r. do godz. 15:00