WALENTYNKOWE SERCA Z DRUKARKI 3D

Nadrzędna kategoria: Projekty Utworzono: niedziela, 26 luty 2023 Opublikowano: niedziela, 26 luty 2023 Drukuj E-mail

Z okazji Walentynek uczniowie klas od 4 do 8 otrzymali wydrukowane przy użyciu drukarki 3D czerwone serca - breloczki do kluczy. Serduszko mogli wręczyć innej osobie lub przypiąć do swojego kluczyka od szafki w szatni szkolnej. Brelok idealnie sprawdził się jako gadżet walentynkowy. Prace wykonane zostały z udziałem uczniów na sprzęcie zakupionym do szkoły w ramach Laboratoriów Przyszłości pod okiem pani B. Faron.
Celem tego działania było poznanie przez uczniów całego procesu powstawania przedmiotu w technologii 3D, począwszy od pomysłu, poprzez program graficzny, a kończąc na wydruku 3D na drukarce 3D.

#Laboratoria Przyszłości

GALERIA (klik)