Wycieczka do Tarnowa

Opublikowano: niedziela, 12 marzec 2023 Drukuj E-mail

 

Spotkanie z X Muzą”
23 lutego uczniowie klasy VIa z opiekunami wybrali się do Multikina w Galerii Tarnovia na film: „Asterix i Obelix: Imperium Smoka”. To francuska komedia o przygodach dzielnych Galów. Historia skupia się na córce cesarza Chin, która ucieka z niewoli aż do Galii, szukając pomocy u dzielnych wojów. Motywem przewodnim, jak w każdej części, jest szorstka przyjaźń pomiędzy tytułowymi bohaterami i poszukiwanie miłości.

Sport to zdrowie
Po obejrzeniu ciekawego filmu uczniowie udali się do FlyParku w Tarnowie. Korzystali z różnych atrakcji: trampolin akrobatycznych, ścian wspinaczkowych, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, koszykówki na trampolinach. Największym zainteresowaniem cieszyły się: Eliminator, NinjaPark, FlyZone i BattleZone. Szóstoklasiści aktywnie spędzili czas, świetnie się bawili, mogli się zrelaksować, zintegrować, a przy okazji kształtować swoją sprawność fizyczną.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Certyfikat Kubus
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.