Sukces naszych uczennic w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja jest jak obraz”

Opublikowano: środa, 22 marzec 2023 Drukuj E-mail

 

Dnia 21 marca odbył się XVIII Gminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest jak obraz” organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sufczynie oraz Dębińskie Centrum Kultury. Z naszej szkoły wzięły w nim udział trzy uczennice, które wcześniej wygrały szkolny konkurs recytatorski. Wszystkie zaprezentowały się bardzo dobrze, a uczennica klasy 6a, Natalia Gawor, zajęła 1. miejsce w kategorii klasy 4-6. Z kolei uczennica klasy 8, Marlena Sadłoń, otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 7-8. Obie uczennice przygotowała polonistka Pani Zuzanna Jarek.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć!

GALERIA (klik)

 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

M 29A8906
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.