Matematyczny KANGUR

Opublikowano: poniedziałek, 27 marzec 2023 Drukuj E-mail

16 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR. Jest to już XXXII edycja tego konkursu.
W roku obecnym w konkursie tym wzięło udział 22 uczniów klas od drugiej do siódmej, w czterech kategoriach wiekowych: Żaczek, Kadet, Benjamin i Maluch. Uczniowie pracowali pod nadzorem Komisji w składzie: Renata Bzdak, Aldona Bodura i Natalia Maziarz.
Każdy z uczniów, już za udział w konkursie, otrzymał układankę przestrzenną w kształcie ostrosłupa ściętego. Ostateczne podsumowanie wyników będzie miało miejsce w czerwcu. Czekamy cierpliwie mając nadzieję na najlepsze wyniki.

Szkolny koordynator konkursu: Renata Bzdak

GALERIA (klik)