certyfikat

Sukces w konkursie plastycznym KRUS

Opublikowano: poniedziałek, 26 czerwiec 2023 Drukuj E-mail

 

Z dużą satysfakcją informujemy, że uczennica klasy II naszej szkoły Paulina Kędzior ( I grupa wiekowa ) zajęła I miejsce w etapie regionalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” organizowanego przez KRUS pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tegoroczne hasło konkursowe miało zwrócić szczególną uwagę najmłodszych mieszkańców obszarów wiejskich na sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów czy paliw. Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Oprócz naszej laureatki prace do oddziału KRUS w Brzesku złożyli: Kornelia Jewuła, Wiktoria Mielec, Melania Góra z klas 1-3 oraz: Adrian Borowiec, Anna Flądro, Szymon Śledź, Karolina Kędzior, Maciej Chmielowiec, Jakub Borowiec z klas 4-7. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Mpod Artykul
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.