Sukces w konkursie plastycznym KRUS

Opublikowano: poniedziałek, 26 czerwiec 2023 Drukuj E-mail

Z dużą satysfakcją informujemy, że uczennica klasy II naszej szkoły Paulina Kędzior ( I grupa wiekowa ) zajęła I miejsce w etapie regionalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” organizowanego przez KRUS pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Tegoroczne hasło konkursowe miało zwrócić szczególną uwagę najmłodszych mieszkańców obszarów wiejskich na sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów czy paliw. Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. Oprócz naszej laureatki prace do oddziału KRUS w Brzesku złożyli: Kornelia Jewuła, Wiktoria Mielec, Melania Góra z klas 1-3 oraz: Adrian Borowiec, Anna Flądro, Szymon Śledź, Karolina Kędzior, Maciej Chmielowiec, Jakub Borowiec z klas 4-7. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

GALERIA (klik)

C26384 30115 7397