Wakacje

Międzynarodowy Dzień Kropki

Opublikowano: wtorek, 19 wrzesień 2023 Drukuj E-mail

 

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy.  W tym roku uczniowie klas 1a i 1b naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów.
Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Uczniowie wzięli udział w kilku zabawach integracyjnych. Po rozmowach i emocjonujących zabawach, postanowili pokazać swoje talenty. Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł kolorując je kredkami lub pisakami i dorysowując różne elementy. Wspaniałe efekty ich prac możemy podziwiać na zamieszczonych poniżej zdjęciach. 
A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!
 

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Wykres
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.