Oferta edukacyjna Dębińskiego Centrum Kultury w nowym sezonie 2023/24

Opublikowano: czwartek, 28 wrzesień 2023 Drukuj E-mail

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej i różnorodnej oferty zajęć edukacyjnych w sezonie 2023/24 organizowanych przez Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. “Rozwijamy skrzydła w DCK” to hasło, które także w tym roku będzie towarzyszyć w twórczej podróży dla wszystkich grup wiekowych z wielu przestrzeni kultury (muzyki, tańca, plastyki, ceramiki, teatru, i wielu innych). W tegorocznej ofercie DCK, są zarówno te dobrze znane zajęcia, jak i zupełnie nowe. Dębińskie Centrum Kultury po intensywnym okresie wydarzeń plenerowych już czeka na Państwa, na dzieci i młodzież z terenu gminy Dębno z wielką radością i motywacją do twórczego rozwoju.

Zapisy na tegoroczne zajęcia będą możliwe za pomocą wygodnego formularza internetowego.

Także obsługa zajęć odbywa się przy wykorzystaniu zarówno bankowości elektronicznej jak i skutecznego systemu komunikacji i powiadomień sms.

Formularz zapisów i szczegółowa oferta dostępna jest na stronie: https://kulturadebno.pl/zajecia-kreatech-2023-2024-copy-2/

Dodatkowych informacji można uzyskać także drogą telefoniczną (14 66 58 661), email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na portalu internetowym DCK www.kulturadebno.pl oraz w siedzibie Dębińskiego Centrum Kultury w Jastwi.

Serdecznie zapraszamy!

Kinga Hepner