Klasa 5b na kręgielni

Opublikowano: wtorek, 06 luty 2024 Drukuj E-mail

W dniu 6 lutego uczniowie klasy 5b wraz z opiekunami: wychowawcą klasy p. Anną Gurgul i ks. Grzegorzem Stachnikiem wzięli udział w spotkaniu integracyjnym w kręgielni Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspólny wyjazd dał uczniom możliwość czynnego wypoczynku i przyjaznej sportowej rywalizacji. Podczas gry emocje udzielały się wszystkim – było głośno i radośnie. Po dwugodzinnych rozgrywkach był też czas na posiłek i rozmowy. Zmęczeni, ale w doskonałych humorach wróciliśmy do domu.

GALERIA (klik)

MP3220536