Gminny Konkurs Chemiczny w Gminie Dębno

Opublikowano: poniedziałek, 06 maj 2024 Drukuj E-mail

 

W dniu 24 kwietnia 2024 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej odbył się II Gminny Konkurs Chemiczny.

Konkurs swoim patronatem objął Wójt Gminy Dębno Pan Wiesław Kozłowski. Skierowany był dla uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Dębno. Popularyzacja wiedzy chemicznej, wyrabianie umiejętności twórczego myślenia i samodzielnego rozwiązywania zadań problemowych, integracja szkół podstawowych Gminy Dębno to cele organizowanego konkursu.

Na początku marca 2024 r. rozesłano drogą elektroniczną informację o konkursie do wszystkich szkół podstawowych w gminie. Konkurs był dwuetapowy. Pierwszy etap odbywał się w macierzystych szkołach i prowadził do wyłonienia kandydatów do drugiego etapu. Zgłoszenia kandydatów do etapu międzyszkolnego były przyjmowane do 12 kwietnia 2024 r.

W rywalizacji wzięło udział 11 uczniów z 5 szkół podstawowych Gminy Dębno. Konkurs międzyszkolny miał formę pisemną i składał się zadań zamkniętych, zadań otwartych oraz z rebusu. Oceniane przez Komisję Konkursową prace były na bardzo wysokim poziomie, odzwierciedlały zdolności i wysoki poziom rozumienia zagadnień.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Monika Prokop
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie

II miejsce: Alan Budyn
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze

III miejsce: Hanna Witek
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej

Wyróżnienie: Arkadiusz Widło
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej

Wyróżnienie: Eliza Drużkowska
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łoniowej

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 czerwca 2024 r. na Hali Widowiskowo - Sportowej w Dębnie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy osiągniętych wyników, życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich zainteresowań. Jednocześnie dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i pracę w Komisji Konkursowej.
Dziękujemy Panu Wójtowi za objęcie patronatu nad konkursem.

Serdecznie zapraszamy za rok !

GALERIA(klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Psbp2009 6
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.