Ognisko dla klasy I, II, III SP

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 24 październik 2007 Opublikowano: środa, 24 październik 2007 Drukuj E-mail

Dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej, jak co roku, witały przyjście jesieni ogniskiem. Przy cudownych promieniach słońca, na wynajętym u Pana Morysa boisku (za co mu serdecznie dziękujemy) bawiły się pod okiem swoich Pań wychowawczyń: Lucyny Muchy, Doroty Sworniowskiej i Małgorzaty Martyny, przez kilka godzin. Czas mijał szybko, bo grom, zabawom, konkursom nie było końca. Dzięki pomocy rodziców, udało się nakarmić pięćdziesięcio osobową gromadkę dzieci, pyszną, pieczoną kiełbaską, na którą fundusze zdobyła szkoła. Miło było patrzeć na uczniów, którzy uśmiechnięci, chociaż trochę zmęczeni wracali z niecodziennych zajęć do swoich domów. Wszystkim dzieciom, a szczególnie zaangażowanym rodzicom, należą się słowa podziękowania. To ognisko na pewno na długo pozostanie w pamięci uczniów, bo bawili się doskonale. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

MP1250479