Mała Olimpiada Sportowa

Opublikowano: poniedziałek, 03 czerwiec 2024 Drukuj E-mail

 

21 maja 2024 roku odbyła się Mała Olimpiada Sportowa w Łoniowej. W Olimpiadzie wzięły udział uczniowie klas I-III z różnych szkół, tj. Sufczyn, Biadoliny Szlacheckie, Łoniowa i Wola Dębińska. Wszyscy uczestnicy mocno walczyli o wygraną i zdrowo rywalizowali między sobą w kilku różnych konkurencjach.
Uczniom z naszej szkoły udało się zdobyć I miejsce!
W skład naszej drużyny weszli:
Zuzanna Cieślik, Wiktor Wolnik - klasa 1a 
Lidia Marecik, Wiktor Sowa - klasa 1b 
Laura Wandas, Wiktor Michór - klasa 2a 
Hanna Kurek, Marcel Siemieniec - klasa 2b 
Emilia Sowa, Kinga Francuz, Maksymilian Bączek, Wojciech Wołek - klasa 3 
Gratulujemy sukcesu!

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

MIMG 20181018 101254
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.