Wakacje

Wycieczka klas 1a i 1b do Krakowa

Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwiec 2024 Drukuj E-mail

 

5 czerwca klasy Ia i Ib wzięły udział w wycieczce do Krakowa. Pierwszym, jakże interesującym przystankiem, było lotnisko! Warsztaty obejmowały lekcję zwrotów w języku angielskim, przydatnych na lotnisku oraz wycieczkę po terminalu pasażerskim. Uczniowie mieli okazję zobaczyć gdzie nadać bagaż, jak odczytywać z tablic godziny i miejsca wylotów samolotów i wiele wiele innych, przydatnych informacji. Po warsztatach wybraliśmy się do Centrum Krakowa, aby zobaczyć Wawel, Smoka Wawelskiego i oczywiście pospacerować wzdłuż najdłuższej rzeki w Polsce - Wisły! Nie obyło się bez zakupu pamiątek i sesji fotograficznej. Po interesującym, ale męczącym spacerze, udaliśmy się do ostatniego punktu wycieczki - McDonalda. Wszystkie brzuchy były z tego powodu zachwycone! Pierwszaki z pewnością będą mile wspominać tę wycieczkę i z radością wyczekiwać kolejnych, w następnym roku szkolnym.

GALERIA (klik)

Adres

Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Dębińskiej

Wola Dębińska 330
32-852 Dębno

Tel/Fax +48 14 6658218
E-mail: dyrektor@szkolawola.home.pl

Losowe zdjęcia

Ornitologiczny 2018 10
Click!

 

  

 Gmina Dębno DCK Dębno BiP Kuratorium Oświaty OKE

@@

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej: Polityka prywatności.

  Akceptuję cookies z tej strony.