Åšlubowanie klasy I

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 24 październik 2007 Opublikowano: środa, 24 październik 2007 Drukuj E-mail

16 października 2007 roku trzynaścioro dzieci zostało przyjętych w poczet uczniów naszej szkoły. Od tego dnia zostali oni pełnoprawnymi uczniami klasy I. Do tej uroczystości przygotowali się solidnie pod okiem pani Lucyny Muchy. Recytowali wiersze, śpiewali tematyczne piosenki. Pokazali, że nie obce są im przepisy ruchu drogowego. Udowodnili, że już dużo umieją i chcą kontynuować dalej naukę w tej właśnie szkole. Dyrekcja szkoły, uczący ich nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klasy II i III podziwiali popisy pierwszoklasistów. Po oficjalnym złożeniu przyrzeczenia, potwierdzonym słowem "ślubuję", dzieci zostały pasowane symbolicznym ołówkiem, przez panią dyrektor Bogusławę Faron, na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Woli Dębińskiej. Jak co roku zostały one obdarowane słodyczami ufundowanymi przez sklepik szkolny, płytami multimedialnymi od dyrekcji oraz upominkami własnoręcznie wykonanymi przez uczniów klasy II i III (gorące podziękowania składamy na ręce pań: D. Sworniowskiej i M. Martyny). Po zakończeniu części oficjalnej odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Okolicznościowe czapeczki oraz dyplomy na pewno zawisną w pokojach dzieci i będą im przypominać o ślubowaniu.
A oto nasi nowi uczniowie: Bogusz Krzysztof, Bugaj Bartłomiej, Ciszkowicz Patrycja, Chmielowiec Weronika, Gadzina Klaudia, Hebda Wojciech, Kos Daniel, Kubera Angelika, Kurnik Justyna, Mucha Małgorzata, Roczniak Mariusz, Sołtys Klaudia, Strzesak Dawid. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

IMG 20170323 091622 5CS