Szkolny Konkurs Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 09 styczeń 2008 Opublikowano: środa, 09 styczeń 2008 Drukuj E-mail

19 grudnia 2007 roku w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbył się Szkolny Konkurs Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych zorganizowany przez panią Elżbietę Rega. Obejmował on 3 kategorie wiekowe, tj: kategoria "A" - kl I - III, kategoria "B" kl. IV - VI oraz kategoria "C" - gimnazjum. Konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Ogółem wzięło w nim udział 51 uczniów. W każdej z kategorii jury wytypowało trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze.
Uczestnicy konkursu, którzy zajęli pierwsze miejsca będą brać udział w Gminnym Konkursie Pastorałek i Kolęd Bożonarodzeniowych, który odbędzie się w styczniu 2008 roku w Łysej Górze. WYNIKI KONKURSU:
szkoła podstawowa
Klasy I - III
I miejsce - Bartłomiej Bugaj
II miejsce - Marcin Sadłoń
III miejsce - Wojciech Hebda
Klasy IV - VI
I miejsce - Konrad Stypka
II miejsce - zespół: Weronika Franczyk, Monika Jarosz, Kornelia Batko, Aleksandra Piechnik
III miejsce - Albert Laska i Adam Morys
gimnazjum
I miejsce - Paulina Kubala i Maria Baka