112

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 02 kwiecień 2008 Opublikowano: środa, 02 kwiecień 2008 Drukuj E-mail

Nasza szkoła wraz z Dębińskim Centrum Kultury była organizatorem etapu gminnego X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem : "112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie".
Finał z uroczystym rozdaniem nagród odbył się 28 marca 2008 r.
Zadaniem konkursu było wyrobienie skutecznych sposobów reakcji w czasie pożarów, różnego rodzaju wypadków - na drodze, w domu, czy nad wodą, a także innych zagrożeń, takich jak: powodzie, katastrofy ekologiczne i budowlane. Do konkursu przystąpiło 3 szkoły z terenu Gminy Dębno: 1. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dębnie
2. Zespól Szkół w Sufczynie
3. Zespól Szkół w Woli Dębińskiej Spośród 28 uczestników nagrodzono po 5 prac w następujących kategoriach: I grupa 6 - 8 lat :
1. Daniel Kos - Wola Dębińska
2. Anita Rajczak - Sufczyn
3. Klaudia Nosek - Dębno
4. Gabriela Sacha - Dębno
5. Bartłomiej Bugaj - Wola Dębińska II grupa 9 - 12 lat:
1. Monika Koczwara - Wola Dębińska
2. Katarzyna Karaś - Wola Dębińska
3. Patrycja Hebda - Wola Dębińska
4. Monika Jarosz - Wola Dębińska