Konkurs recytatorski

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: niedziela, 20 kwiecień 2008 Opublikowano: niedziela, 20 kwiecień 2008 Drukuj E-mail

Dnia 15 kwietnia 2008 r. odbył się w Sufczynie IV Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Poezja jest jak obraz".
Nasza szkoła była reprezentowana w trzech kategoriach. W kategorii klas I-III przez Klaudię Gadzinę (klasa I) i Małgorzatę Muchę (klasa I), w kategorii klas IV-VI przez Katarzynę Roczniak (klasa Ia) i Kingę Greń (klasa IVa). Gimnazjum reprezentowały trzy uczennice: Patrycja Jeleń (klasa IIId), Klaudia Wodka (klasa IIId) i Beata Borowiec (klasa Ib). Sukces w swoich kategoriach osiągnęły:
Klaudia Wodka zajmujÄ…c I miejsce
Klaudia Gadzina zajmując II miejsce Wszystkim uczestniczkom gratulujemy odwagi wystąpienia przed tak dużą publicznością, talentu i wrażliwości na piękno słowa.