''Gdzie jesteś Mały Książę?''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 30 kwiecień 2008 Opublikowano: środa, 30 kwiecień 2008 Drukuj E-mail

Nasza szkoła zaprezentowała się na tegorocznych IX Gminnych Spotkaniach Teatralnych w Niedźwiedzy (16 kwietnia 2008 r.) przedstawieniem pt. "Mały Książę XXI wieku". Tym razem Mały Książę odwiedza nie planety a miasto, w którym spotyka ludzi szukających szczęścia, przyjaźni i miłości.
Przedstawienie wyreżyserowała pani Magdalena Sowa, a dekorację wraz z uczniami wykonała pani Małgorzata Brzuchacz. Obsada przedstawienia: Mały Książę - Konrad Stypka
Aktorka - Aleksandra Piechnik
Uczennica - Kinga Greń
Uczeń - Jakub Czesak
Biznesmen - Łukasz Robak
Polityk - Filip Fikas
Lis - Krzysztof Kawa
Narrator - Damian Jarek Zaprezentowana sztuka podobała się zarówno publiczności jak i jury. Praca została nagrodzona II miejscem.
W szkole sztuka została zaprezentowana przed publicznością szkoły podstawowej i klas pierwszych gimnazjum 30 kwietnia 2008 r. (Zdjęcia w Naszej Galerii)

MPA031067