Z ostatniej chwili

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 05 grudzień 2003 Opublikowano: piątek, 05 grudzień 2003 Drukuj E-mail

Jak donoszą wszystkie liczące się agencje prasowe, w tym roku nie będzie "mikołajek"! Ta tragiczna wiadomość obiegła już cały świat. Skąd ta pewność? Otóż... ...jednemu z fotoreporterów Newsweeka udało się zrobić fotografię nagrobka św. Mikołaja w kilka dni po jego, trzymanym w największej tajemnicy, pogrzebie.

Nikt dokładnie nie wie co się stało. Mieszkańcy małego, teksańskiego miasteczka, na cmentarzu którego znajduje się widoczny na zdjęciu nagrobek twierdzą, że św. Mikołaj zginął zestrzelony przez pomyłkę przez amerykańskie myśliwce gdy przelatywał swoimi saniami nad terytorium stanu Teksas. Całą sprawą zajęło się CIA i dodarcie do szczegółów sprawy będzie niezwykle trudne. Obiecujemy, że w miarę pojawiania się nowych informacji będziemy je natychmiast publikować.

20181220 100946 HDR