Piłka nożna ''11- stki'' Dębno 2008 r.

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 27 maj 2008 Opublikowano: wtorek, 27 maj 2008 Drukuj E-mail

Gminny Turniej Piłki Nożnej chłopców odbył się w Sufczynie na stadionie LKS "Grom" Sufczyn w ramach Gminnej Gimnazjady Gminy Dębno o Puchar Wójta Gminy Dębno - Grzegorza Bracha. Na starcie stanęły 4 drużyny (gimnazja) z terenu gminy: PG Sufczyn, PS Wola Dębiska, PG Porąbka Uszewska, PG Łysa Góra.

Wyniki meczów: PG Łysa Góra - PG Wola Dębińska 1:3
PG Sufczyn - PG Porabka Uszewska 2:0
PG Łusa Góra - PG Sufczyn 1:1
PG Wola Dębińska - PG Porąbka Uszewska 3:0
PG Łysa Góra - PG Porąbka Uszewska 2:2
PG Wola Dębińska - PG Sufczyn 4:0
Tabela Turnieju Piłki Nożnej: 1. PG Wola Dębińska - 9p.
2. PG Sufczyn - 3p.
3. PG Łysa Góra - 2p.
4. PG Porąbka Uszewska -1p.

Skład zwycięskiej drużyny: Daniel Sobótka, Przemysław Sowa, Jakub Kumorek, Sebastian Greń, Rafał Bojdo, Rafał Gadziała, Mateusz Hamowski, Sławomir Wojtowicz, Mariusz Gicala, Sebastian Kubala, Mateusz Kural, Dawid Zydroń, Damian Hebda. Opiekunowie drużyn:
PG Wola Dębińska - Jaromir Radzikowski
PG Sufczyn - Marek Przeklasa
PG Łysa Góra - Sławomir Szymański
PG Porąbka Uszewska - Tomasz Gurgul

Nagrody wręczył w imieniu Wójta Gminy Dębno, Sekretarz Gminy Dębno - Marian Kurek.
Nadesłał: mgr J.Radzikowski
(Zdjęcia w Naszej Galerii)

MDSC06017