''Poszukiwania''

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 04 listopad 2008 Opublikowano: wtorek, 04 listopad 2008 Drukuj E-mail

MOK w Brzesku, DDK w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie byli organizatorami I Międzypowiatowego Turnieju "Poszukiwania". Eliminacje powiatowe odbyły się w Brzesku. W kategorii poezji śpiewanej II miejsce zajął zespół FORTISSIMO z naszej szkoły. Na szczeblu międzypowiatowym zespół otrzymał wyróżnienie. Laureatom wręczono okolicznościowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Burmistrza Brzeska, MOK w Brzesku oraz Małopolskie Centrum Kultury w Nowym Sączu.
Skład zespołu: Paulina Kubala, Miłosz Wolnik, Mikołaj Fikas, Justyna Bartosz, Anna Greń, Sylwia Pasek, Marta Kapusta, Aneta Pioruńska. Grupę przygotowała pani Elżbieta Rega.

20231020 101039