Tenis stołowy i szachy

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: środa, 20 październik 2004 Opublikowano: środa, 20 październik 2004 Drukuj E-mail

W Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej odbył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego i Szachów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej – Wiesława Kozłowskiego. W turnieju wystartowało 78 zawodników i zawodniczek. W kategorii kl. I-III gimnazjum rocznik 89-91. Organizatorem imprezy by UKS "Atlas" i Klub Olimpijczyka „Olimp”.

Wyniki: Tenis stołowy Chłopcy:
1. Piotr Lasko 3C (Maszkienice)
2. Łukasz Śledź 2B (Maszkienice)
3. Kamil Sadło 3D (Wola Dębińska)
4. Mateusz Okaz 3C (Jastew)
5. Andrzej Chmioła 2A (Dębno)
6. Piotr Curyło 2A (Dębno) Dziewczęta:
1. Anna Dąbroś 3A (Biadoliny Szlacheckie)
2. Dagmara Piekarczyk 2D (Wola Dębińska)
3. Gurgul Aleksandra 3D ( Wola Dębińska)
4. Anna Gromala 2C (Wola Dębińska)
5. Chomiak Maria 3C (Maszkienice)
6. Izabela Ciupek 1A (Maszkienice)
Szachy Chłopcy:
1. Grzegorz Gomularz (Dębno)
2. Andrzej Chmioła (Dębno)
3. Andrzej Przybyło (Wola Dębińska)
4. Sebastian Szlachta (Biadoliny Szlacheckie)
5. Paweł Wolak 2D (Dębno)
6. Paweł Hebda 1A (Jastew) Dziewczęta:
1. Paulina Legutko 1A (Maszkienice)
2. Joanna Wiśniewski 1C (Maszkienice)
3. Małgorzata Nosal 1D (Dębno) Zwycięzcy za miejsca I-III otrzymali puchary, dyplomy i medale. "Gratuluję zwycięzcom w poszczególnych kategoriach i wyrażam podziw dla walki fair play jaka stoczyliście by odnieść zwycięstwo w tych zawodach, dziękuję również nauczycielom w.f. za zorganizowanie i przeprowadzenie turnieju." - powiedział m.in. na zakończenie turnieju dyrektor szkoły w Woli Dębińskiej.

(Zdjęcia w Naszej Galerii)

Koncert 2017 22