Zawody...

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 23 listopad 2004 Opublikowano: wtorek, 23 listopad 2004 Drukuj E-mail

6 listopada (sobota) odbyły się w naszej szkole zawody w halową piłkę nożną. Klasy gimnazjalne rywalizowały ze sobą o miano „najlepszych drużyn”. Zwycięska drużyna, którą okazała się klasa III C, miała zaszczyt grać z nauczycielami. Zespół pedagogów wystąpił w składzie: pan K. Sołtys, M. Czosnek, Ks. Tomasz. Dostępu do bramki dzielnie broniła pani B. Kubik. Głośny doping mobilizował grających. Efekt końcowy: III C wygrała! Hura! GRATULUJEMY!!! Największą sensację stanowiła przegrana klasy III D z I D. Czyżby koledzy z III D byli bez formy?
Uczestnikom gratulujemy sportowej rywalizacji, a kibicom właściwej postawy.

MWP 20160504 11 24 33 Pro