Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 04 styczeń 2005 Opublikowano: wtorek, 04 styczeń 2005 Drukuj E-mail

Mikołajkowo-Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o puchar v-ce Dyrektor Pani Lucyny Migdał odbył się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Na starcie turnieju stanęło 12 drużyn poszczególnych klas z Publicznego Gimnazjum w Woli Dębińskiej: Ia, Ib, Ic, Id, IIa, IIb, IIc, IId, IIIa, IIIb, IIIc, IIId. W wyniku sportowej rywalizacji zwyciężyła klasa IIIa, w składzie: Agata Barnaś, Anna Dąbroś, Anna Świstak, Maria Powroźnik, Maria Mendel, Beata Widło.
Turniej rozegrano systemem grupowym, a do finału zakwalifikowały się 4 drużyny: IIIa, IIc, IIa, IId. Wyniki strefy finałowej: IIIa : IIa - 3:0
IIb : IIIc - 2:2
IIIa : IIIc - 4:2
IIa : IIb - 0:4
IIIa : IIb - 1:5
IIa : IIIc - 1:0 Klasyfikacja końcowa:
1. Klasa IIIa - 7p.
2. Klasa IIc - 6p.
3. Klasa IIa - 3p.
4.Klasa IId - 1p. Składy drużyn:
IIc:
Ewelina Sółek, Marzena Imioło, Sylwia Hebda , Anna Gromala, Angelika Wołek
IIa:
Agnieszka Kobyłecka, Anna Masłoń, Karolina Świstak, Edyta Koczwara, Angelika Baka, Weronika Pach, Barbara Szczecina
IId:
Wioletta Michałek, Anna Zych, Marta Maliszczak, Magdalena Powroźnik, Dagmara Piekarczyk, Katarzyna Sowa, Katarzyna Bartosz, Natalia Koza Organizatorem zmagań sportowych był UKS „ATLAS”, Klub Olimpijczyka „Olimp”, Zespół Szkół w Woli Dębińskiej we współpracy z Gminną Komisją d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy Dębno.

MDSC 0375 1