Finał konkursu EKOFOTA

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 22 czerwiec 2012 Opublikowano: piątek, 22 czerwiec 2012 Drukuj E-mail

Dobiegła końca kolejna edycja konkursu fotograficznego "EKOFOTA - Bliżej natury", skierowanego do młodzieży w wieku 14-19 lat. Głównymi celami konkursu są kształtowanie właściwej postawy wobec środowiska naturalnego, wzbudzanie zainteresowania problemami ekologicznymi oraz promowanie sztuki fotografowania. Przedmiotem tegorocznej edycji było wykonanie zdjęć prezentujących ciekawe, intrygujące i niezwykłe formy przyrody, jak również problematykę zanieczyszczenia środowiska na terenie Polski.
Nad każdą edycją pieczę sprawuje Zespół Branżowej Organizacji Odzysku S.A. w Tarnowie oraz patron medialny – Radio RDN Małopolska. Warto zauważyć, że grono uczestników biorących udział konkursie z roku na rok się powiększa. Spośród 415 prac nadesłanych na konkurs przez 85 młodych fotografów, jury wyłoniło troje zwycięzców oraz nagrodziło wyróżnieniami 14 prac. Wśród wyróżnionych znalazła się praca uczennicy naszej Szkoły Renaty Moskal. Gratulujemy!

Wyróżnioną pracę można zobaczyć tutaj.

Merasmus  156