Dzien Rodziny

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 22 czerwiec 2012 Opublikowano: piątek, 22 czerwiec 2012 Drukuj E-mail

Dnia 15 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pod hasłem "Dzień Rodziny", zorganizowana przez dzieci z klasy III wraz z wychowawcą, panią Magdaleną Hepner-Widło. Z połączenia Dnia Matki oraz Dnia Ojca powstało ciekawe widowisko na cześć obojga rodziców. Przedstawienie, które w nowoczesny sposób łączyło ze sobą elementy humoru i parodii, a także nawiązywało do aktualnych wydarzeń ze świata (EURO 2012 - wykonanie piosenki "Koko Euro Spoko", parodia reklamy "Biedronki") trafiło do serca wszystkich rodziców zgromadzonych na widowni, wywołując uśmiech i podziw wobec wspaniałej i oddanej gry aktorskiej ich pociech. Nie brakowało także wzruszeń, spowodowanych wygłoszeniem lirycznej poezji, a także wzniosłym wykonaniem "Poloneza" w odświętnych strojach, z białymi różami w dłoni. Wisienką na torcie artystycznych wrażeń było wręczenie rodzicom autorskich upominków, którymi były okazałe księgi życzeń. Długo oklaskiwani uczniowie udali się wraz z rodzicami na poczęstunek. Pochwałom nie było końca, zarówno wobec ogromnie zaangażowanych uczniów, jak i wychowawczyni, która przygotowała tenże budzący podziw scenariusz.

PC020519