Wakacji nadszedł czas…

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 06 lipiec 2012 Opublikowano: piątek, 06 lipiec 2012 Drukuj E-mail

W upalny piątek 29 czerwca 2012 r. świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła wspólna msza święta w Kościele p.w. św. Małgorzaty w Dębnie dla uczniów Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. Następnie w sali gimnastycznej miało miejsce  rozdanie nagród ufundowanych przez Radę Rodziców oraz pożegnanie absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum. Na pamiątkę pobytu w szkole uczniowie trzecich klas gimnazjum tradycyjnie pozostawili tablo .
Podczas akademii do zgromadzonych przemawiała pani dyrektor Bogusława Faron. Podziękowała wszystkim za całoroczny wysiłek włożony w codzienną realizację obowiązków szkolnych i życzyła miłych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Na koniec uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami do klas po upragnione świadectwa. Życzymy udanego wypoczynku i niezapomnianych wakacyjnych wędrówek!

Admin Na Wakacja