Dzień babci i dziadka

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: niedziela, 23 styczeń 2005 Opublikowano: niedziela, 23 styczeń 2005 Drukuj E-mail

W dniu 18 stycznia 2005 roku w Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Babcie i Dziadków przybyłych na uroczystość zaskoczył najpierw starannie przygotowany wystrój sali, a potem udział uczniów w przedstawionym programie. Ale zanim rozpoczęły się występy, przybyłym gościom okolicznościowe życzenia złożył dyrektor szkoły Wiesław Kozłowski. Później kolejno prezentowali się uczniowie kl. II. Wiersze, piosenki, pokazy taneczne zostały przygotowane pracowicie i z poświęceniem pod kierunkiem wych. D. Sworniowskiej.
A kiedy wnuki wręczały dziadkom samodzielnie zrobione laurki i składały im życzenia, niejednej Babci, niejednemu Dziadkowi zakręciła się łza w oku. Dało się zauważyć wzruszenie, a to dobitnie świadczy o tym, jak ważne są takie integracyjne spotkania.

MP6072105