Nabór do klas pierwszych

Nadrzędna kategoria: ROOT Utworzono: wtorek, 05 marzec 2013 Opublikowano: wtorek, 05 marzec 2013 Drukuj E-mail

Nabór do klas pierwszych
Szkoły Podstawowej i Gimnazjum
w Zespole Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Woli Dębińskiej
na rok szkolny 2013/2014

Informuję, że uczniowie którzy zamierzają uczęszczać do pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej proszeni są o wyrażenie woli uczęszczania lub składanie podań (uczniowie zamieszkali poza obwodem gimnazjum) w sekretariacie Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej zgodnie z obowiązującymi kryteriami rekrutacji na obowiązujących drukach.

Dyrektor Zespołu Szkół
mgr Bogusława Faron