OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA

Nadrzędna kategoria: ROOT Utworzono: wtorek, 30 lipiec 2013 Opublikowano: wtorek, 30 lipiec 2013 Drukuj E-mail

Wola Dębińska: Dowóz uczniów do Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej
Numer ogłoszenia: 302366 - 2013; data zamieszczenia: 30.07.2013
OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA - Usługi

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

Czy zamówienie było przedmiotem ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych: tak, numer ogłoszenia w BZP: 241188 - 2013r.

Czy w Biuletynie Zamówień Publicznych zostało zamieszczone ogłoszenie o zmianie ogłoszenia: nie.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

I. 1) NAZWA I ADRES: Zespół Szkół - Publiczne Gimnazjum, Wola Dębińska 330, 32-852 Wola Dębińska, woj. małopolskie, tel. 0-14 6658218, faks 0-14 6658218.

I. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO: Inny: jednostka budżetowa.

SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

II.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dowóz uczniów do Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej.

II.2) Rodzaj zamówienia: Usługi.

II.3) Określenie przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów do Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej Dowozy obowiązują w dniach nauki w Zespole Szkół w okresie od 01.09.2013 r. do 27.06.2014 r.

1. Zamówienie obejmuje usługi przewozu uczniów do Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej. Przywóz odbywał się będzie w godzinach porannych, zaś odwóz w popołudniowych według harmonogramu stanowiącego zał. nr 10 do SIWZ. Zakres świadczonych usług przewozowych będzie obejmować przewóz około 145 uczniów dziennie przez okres 190 dni (przywóz i odwóz) na trasach:
1) I trasa: Wola Dębińska (Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego) - Jastew - Maszkienice - Wola Dębińska - o długości 74 km (dziennie - 4 kursy każdy jednym autobusem, w wyjątkowych sytuacjach takich jak np. rozpoczęcie, zakończenie roku szkolnego, święto szkoły itp. -dziennie 2 kursy jednym autobusem)
2) II trasa: Wola Dębińska (Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego) - Dębno Granice - Perła - Biadoliny Szlacheckie - Wola Dębińska - o długości 68 km (dziennie - 4 kursy każdy jednym autobusem, w wyjątkowych sytuacjach takich jak np. rozpoczęcie, zakończenie roku szkolnego, święto szkoły itp. - dziennie 2 kursy jednym autobusem)

2. Łączna ilość km dziennie na obydwu trasach wynosi 142 km.

3. Harmonogram rozkładu jazdy może ulec zmianie po uzgodnieniu z Wykonawcą.

4. Łączna ilość dzieci przewożonych na obydwu trasach wynosi około 145 osób. Ilość uczniów oraz dni w których wykonywane będą przewozy są wartościami maksymalnymi i mogą być mniejsze od ilości uczniów faktycznie korzystających z przewozu oraz ilości dni w których przewóz będzie dokonywany.

5. W szczególnie uzasadnionych przypadkach Zamawiający zastrzega sobie ewentualne zmiany tras i godzin przewozu naszych uczniów w zależności od zmian organizacji pracy szkoły.

6. Szczegółowy zakres usług zawiera załącznik nr 10 do SIWZ określający trasy przejazdów z podanymi kilometrami, godzinami wyjazdów i przyjazdów.

7. Zamawiający zastrzega, iż przewóz uczniów może się odbywać wyłącznie w zakresie zezwolenia na wykonywanie regularnych przewozów specjalnych. W ramach wykonywanego zamówienia Zamawiający nie dopuszcza przewozu innych osób.

II.4) Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 60.13.00.00-8.

SEKCJA III: PROCEDURA

III.1) TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: Przetarg nieograniczony

III.2) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE

• Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: nie

SEKCJA IV: UDZIELENIE ZAMÓWIENIA

IV.1) DATA UDZIELENIA ZAMÓWIENIA: 30.07.2013.

IV.2) LICZBA OTRZYMANYCH OFERT: 4.

IV.3) LICZBA ODRZUCONYCH OFERT: 0.

IV.4) NAZWA I ADRES WYKONAWCY, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA:

• Firma Transportowo Usługowa F.T.U Magdalena Jakubas, Biadoliny Radłowskie 236, 32-828 Biadoliny Szlacheckie, kraj/woj. małopolskie.

IV.5) Szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT) : 144444,44 PLN.

IV.6) INFORMACJA O CENIE WYBRANEJ OFERTY ORAZ O OFERTACH Z NAJNIŻSZĄ I NAJWYŻSZĄ CENĄ

• Cena wybranej oferty: 131662,40
  • Oferta z najniższą ceną: 131662,40 / Oferta z najwyższą ceną: 159442,45