VII SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 20 grudzień 2013 Opublikowano: piątek, 20 grudzień 2013 Drukuj E-mail

Dnia 18 grudnia 2013 roku w naszej szkole odbył się VII konkurs Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych. Jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem, bo do rywalizacji przystąpiło aż 36 uczniów. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych.
Jury w składzie:  Pani Anna Szczęśniak - przewodnicząca, Pani Anna Gurgul i Pani Elżbieta Rega przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.

W kategorii A (klasy I-III szkoły podstawowej) wystąpiło 15 podmiotów.
I miejsce i "Złotego Anioła" Katarzynie Gadzinie
II miejsce i "Srebrnego Anioła" Julicie Gawor i Emilii Kurek
III miejsce i "Brązowego Anioła" Karolinie Bojdo i Jakubowi Pabianowi

Ponadto jury wyróżniło: Arkadiusza Pielińskiego, Natalię Kłusek i Emilię Kural.

W kategorii B (klas IV-VI szkoły podstawowej) wystąpiło 13 podmiotów.
I miejsce i "Złotego Anioła" otrzymała Patrycja Mytnik
II miejsce i "Srebrnego Anioła" otrzymała Kamila Roczniak
III miejsce i "Brązowego Anioła" otrzymała Agnieszka Hebda
Jury przyznało też wyróżnienia: Karolinie Lewandowskiej, Karolinie  Hajduk i Emilii Kubala.

W kategorii C (gimnazjum ) wystąpiło 8 podmiotów.
I miejsce i "Złotego Anioła" otrzymała Joanna Dawid
II miejsce i "Srebrnego Anioła" otrzymał duet Olga Kowal i Piotr Borowiec
III miejsce i "Brązowego Anioła" otrzymała Kamila Gadzina i Karolina Płaneta
Ponadto wyróżnienie otrzymali: Agata Ogar, Jakub Koczwara, Natalia Sumara i Gabriela Konopka.

Nominacje do Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Bożonarodzeniowych, który odbędzie się w Łysej Górze w dniu 10.01.2014 roku, otrzymali:
Z kategorii A - Katarzyna Gadzina
Z kategorii B – Patrycja Mytnik
Z kategorii C – Joanna Dawid, Duet Olga Kowal i Piotr Borowiec oraz Kamila Gadzina

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali paczki ze słodyczami ufundowane przez sklepik szkolny prowadzony pod opieką pani Małgorzaty Migda i pani Doroty Batko  oraz „ Aniołki ‘’ wykonane przez panią Annę Gurgul. Nagrody główne wręczyła pani Dyr. ZS Bogusława Faron Koordynator konkursu pani Elżbieta Rega dziękuje wszystkim sponsorom i zaangażowanym.

Gims2