3 Maja

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 05 maj 2014 Opublikowano: poniedziałek, 05 maj 2014 Drukuj E-mail

Przed długim majowym weekendem z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Uczniowie gimnazjum pod kierunkiem pani Barbary Legutko przedstawili montaż słowno-muzyczny przywołujący ważne wydarzenia z naszej historii i twórców Konstytucji. Był on poprzedzony ciekawą prezentacją multimedialną opracowaną przez Piotra Borowca z II c. Kilka patriotycznych pieśni wykonał chór szkolny przygotowany przez panią Elżbietę Regę. Występy solistów uświetniła grająca na flecie Małgorzata Baczyńska z II c.  O stosowną scenografię zadbała pani Małgorzata Brzuchacz.

MWP 20140612 016