Magia Liczb

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 24 maj 2014 Opublikowano: sobota, 24 maj 2014 Drukuj E-mail

23 maja 2014 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Dębińskiej odbył się III Gminny Konkurs Matematyczno - Logiczny MAGIA LICZB dla uczniów z klas I-III. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy i umiejętności matematycznych oraz rozwijanie logicznego myślenia. Uczniowie musieli zmierzyć się z 20 zadaniami, w których należało wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością matematycznego myślenia. Konkurs przygotowała mgr Magdalena Hepner – Widło, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Prace konkursowe młodych matematyków oceniała komisja złożona z nauczycieli klas I – III. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników.

Najlepszymi okazali się:

I miejsce: Aleksandra Michór (opiekun Krystyna Miłkowska )

II miejsce: Kacper Drużkowski (opiekun Halina Malik)

III miejsce: Maciej Kochan (opiekun Danuta Pach )

III miejsce: Tomasz PabiÅ› (opiekun Halina Malik)

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, w postaci gier oraz dyplomy ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w dalszej karierze uczniowskiej.

Odsłony: 1989