Dzień dobry szkoło!

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 01 wrzesień 2014 Opublikowano: poniedziałek, 01 wrzesień 2014 Drukuj E-mail

1 września z entuzjazmem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/15. We mszy św. w kościele parafialnym w Dębnie odprawianej przez ks. Szymona Pięka uczestniczyli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele. Po jej zakończeniu wszyscy spotkali się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Pani Dyrektor Bogusława Faron powitała wszystkich i przedstawiła organizację pracy w nowym roku. Po raz pierwszy, oprócz 16 uczniów siedmioletnich, do szkoły podstawowej przybyło również 16 sześciolatków. Będą się oni uczyć w dwóch oddziałach. Najbardziej podniosłym elementem uroczystości, szczególnie dla rodziców, była ceremonia ślubowania. Najmłodsi złożyli ślubowanie i po pasowaniu na uczniów otrzymali pamiątkowe dyplomy. Po złożeniu przyrzeczenia 77 gimnazjalistów również zostało oficjalnie przyjętych do braci uczniowskiej i przydzielonych do trzech oddziałów. Na koniec odbyły się spotkania poszczególnych klas z wychowawcami. Życzymy udanego roku szkolnego i przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły!

English Song 2014