Wycieczka do Zawady

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 03 październik 2014 Opublikowano: piątek, 03 październik 2014 Drukuj E-mail

29 września uczniowie klasy II szkoły podstawowej wzięli udział we wspaniałej wycieczce do Zawady, której celem była zarówno integracja zespołu jak też edukacja przyrodnicza. Uczestnicy wyprawy zapoznali się bowiem z wieloma zwierzętami hodowlanymi, zgromadzonymi w mini zoo. Najwięcej radości sprawił jednak uczniom pobyt w parku rozrywki. Najpopularniejszym urządzeniem było Eurobungee. Dzieci korzystały z niego do woli, czyniąc w powietrzu różne akrobacje. Ponadto Arek Pieliński okazał się najlepszym w mini golfie, za co otrzymał nagrodę - darmową wejściówkę do parku. Niektórzy po raz pierwszy przechodzili park linowy, który na pewno pozostawił miłe wspomnienia. Dzieci korzystały również bez ograniczeń z trampoliny, labiryntu, huśtawek i innych atrakcji zgromadzonych na placu. Wykazały się przy tym niezwykłą zręcznością. Pobyt upłynął w przyjaznej atmosferze, wszyscy wspaniale się bawili. Po wyczerpujących zabawach, spożyli kiełbaskę z grilla, przygotowaną przez rodziców - Panie Jadwigę Pielińską i Joannę Nowak. Serdecznie dziękujemy im za pomoc i opiekę nad dziećmi, wszystkim rodzicom uczniów klasy II za dofinansowanie tego wyjazdu, jak również Państwu Grabarzom za wynajem autokaru. Organizatorem wycieczki do Zawady była wychowawczyni klasy II pani Lucyna Mucha.

Foto2009