Spotkania teatralne

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 22 kwiecień 2005 Opublikowano: piątek, 22 kwiecień 2005 Drukuj E-mail

Grupa teatralna pt."Szuflada pełana bajek" z Woli Dębńskiej po raz pierwszy wystąpiła w VI SPOTKANIACH TEATRALNYCH W NIEDŹWIEDZY (21 kwietnia 2005 r.). Zaprezentowała spektakl o tematyce zdrowotnej pt. "Dziwna choroba" według F.B. Nicassio. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy V
Joanna Kargol - siostra Lidia,
Oliwia Klecka - dziecko,
Karolina Chalcarz - dziecko,
Karolina Imioło - dziecko,
Natalia Grzebieniarz - dziecko,
Gabriela Sacha - Aniołek Prawdy,
Kamil Czesak - doktor Ezechiel,
Mirosław Maorys - dziecko,
Sylwester Koczwara - dziecko,
Paweł Witek - dziecko.
Grupę przygotowała pani mgr Małgorzata Brzuchacz.
4 maja wszyscy uczestnicy w nagrodę pojadą na spektakl pt "Mała Syrenka" do Tarnowskiego Teatru. Nagrodę ufundowało Dębińskie Centrum Kultury. (Ogladnij też zdjęcia w galerii)

Bieg Flaga 23