Sukces sportowy Gimnazjum

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: sobota, 01 listopad 2014 Opublikowano: sobota, 01 listopad 2014 Drukuj E-mail

Gimnazjum Wola Dębińska
na III miejscu w Powiecie Brzeskim w roku szkolnym 2013/2014

Podczas sesji Rady Powiatu Brzeskiego nastąpiło wręczenie wyróżnień szkołom, które osiągnęły wysoki wynik w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2013/14.

Pamiątkowe statuetki i dyplomy otrzymały szkoły które zajęły miejsca od 1 do 3 w klasyfikacji ogólnej, a wręczył je Starosta Powiatu Brzesko – Andrzej Potępa. Publiczne Gimnazjum w Woli Dębińskiej uplasowało się na III miejscu wśród 24 gimnazjów : PG Szczurowa, PG Zaborów, PG Porąbka Uszewska, PG Łysa Góra, PG Sufczyn, PG Iwkowa, PG Wojakowa , PG Bielcza, PG Przyborów, PG Borzęcin, PG Gnojnik, PG Uszew, PG nr 2 w Brzesku, PG Jadowniki, PG nr 1 w Brzesku, Gimnazjum Katolickie, PG Czchów, PG Tworkowa, PG Jurków, PG Tymowa, PG Złota , PG Domosławice.

Klasyfikacja sportowa za rok 2013/2014:

Szkoły Podstawowe:

1. PSP nr 2 w Brzesku,
2. PSP w Brzęcinie,
3. PSP nr 3 w Brzesku

Szkoły Gimnazjalne:

1. PG nr 2 w Brzesku,
2. PG w Borzęcinie,
3. PG w Woli Dębińskiej

Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. ZSP nr 1 w Brzesku,
2. ZSP w Czchowie,
3. ZSP nr 2 w Brzesku

W imieniu Dyrektora Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej Bogusławy Faron nagrodę odebrała nauczycielka Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej – Joanna Nowak. Sukces ten to przede wszystkim zasługa naszych uczniów z gimnazjum oraz nauczycieli w.f.: Elżbiety Rega, Joanny Nowak, Jaromira Radzikowskiego, Krzysztofa Sołtysa.

Img 20230928 131339