„Jestem bezpieczny i widoczny na drodze”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 06 listopad 2014 Opublikowano: czwartek, 06 listopad 2014 Drukuj E-mail

Dnia 27.10.2014 roku w Zespole Szkół w Woli Dębińskiej odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie plastycznym:

„Jestem bezpieczny i widoczny na drodze”

Konkurs odbył się w ramach projektu ”Odblaskowej szkoły’ jak również miał na celu promowanie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym. Komisja oceniła 80 prac w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii pierwszej dla klas I-III przyznano:

1. miejsce – Nikola Nowak
  2. miejsce – Adam Marecik
  3. miejsce – Arkadiusz Pieliński

Ponadto przyznano wyróżnienia:

Kinga Chlupka, Emilia Kurek, Szymon Serafin, Karolina Bojdo, Oliwier Rudek, Julia Kawa, Natalia Kłusek, Malania Marzec

Natomiast w kategorii klas IV-VI przyznano:

1. miejsce - Karolina Lewandowska
  2. miejsce - Oliwier Nowak
  3. miejsce - Kamila Widło

Również w tej kategorii przyznano wyróżnienia:

Patrycja Sumara, Julia Górska

Nagrody wręczyła funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Brzesku sierż. Monika Lis.

Policjantka przypomniała zgromadzonym dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania.

MDSC06916