„Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 20 listopad 2014 Opublikowano: czwartek, 20 listopad 2014 Drukuj E-mail

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie literacko-plastycznym pt. „Widokówka z pozdrowieniami z mojej miejscowości” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Łoniowej i DCK w Jastwi. Zorganizowano etap szkolny, ponieważ wpłynęło  13 widokówek z klas I-III. Jury wyłoniło trzy najładniejsze, które będą reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym. Dyplomy za zajęcie pierwszych miejsc i upominki otrzymali: Nikola Nowak - kl. II, Emilia Kurek - kl. III i Natalia Powroźnik - kl. IB. Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie.

MP2091195