Szkolny konkurs recytatorski

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: piątek, 21 listopad 2014 Opublikowano: piątek, 21 listopad 2014 Drukuj E-mail

Tegoroczny konkurs recytatorski został poświęcony twórczości Danuty Wawiłow.

20 listopada 2014 r. miłośnicy poezji z klas IV-VI zmagali się w rywalizacji o najpiękniej zaprezentowany wiersz. Po pierwsza nagrodę sięgnęła Justyna Kozub z klasy IV prezentacją wiersza „Na wystawie”. Na drugim miejscu ex aequo znalazły się piątoklasistki: Natalia Przeklasa nagrodzona za wiesz „Czarny lew” i Aleksandra Wiśniowska za wiersz „Jak będę dorosła”. Trzecie miejsce podzieliły Zuzanna Kania z klasy piątej i Julita Jarosz z klasy szóstej recytacją wiersza „Szybko, szybko”. Na wyróżnienie zapracowały czwartoklasistki Magdalena Kłusek wierszem „Zapach czekolady” i Jowita Gawor wierszem „Świnka”.

Nagrody książkowe i dyplomy wręczyła pani dyrektor Bogusław Faron Konkurs przygotowały: pani Zuzanna Jarek i Małgorzata Brzuchacz.

MIMG 0874