Sukcesy uczniów w Powiatowych Zawodach Pływackich

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: czwartek, 04 grudzień 2014 Opublikowano: czwartek, 04 grudzień 2014 Drukuj E-mail

5 grudnia 2014 roku w Brzeskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyła się Gimnazjada Powiatowa w Pływaniu.

Uczniowie naszej szkoły wystartowali w dwóch konkurencjach tj. sztafecie dziewcząt i chłopców oraz indywidualnie. Sztafeta dziewcząt w składzie: Olga Kowal, Klaudia Sołtys, Julia Duch, Karolina Hajduk, Klaudia Gadzina, Małgorzata Baczyńska, Bożena Baczyńska, Natalia Sumara i Gabriela Batko zdobyła II miejsce. Sztafeta chłopców w składzie: Maciej Jarosz, Bartłomiej Hajduk, Piotr Borowiec, Łukasz Płaneta, Marek Rąpała, Bartosz Kural, Marcin Maciejewski, Krystian Rudek
i Miłosz Iwaniec zdobyła III miejsce.

Indywidualnie II miejsce wywalczył Maciej Jarosz w pływaniu kraulem, a III miejsce zdobył Piotr Borowiec w stylu grzbietowym.

Gratulujemy uczniom sukcesu, tym bardziej, że przyszło im rywalizować z najlepszymi z Powiatu Brzeskiego. Warto też dodać, że od ubiegłego roku uczniowie naszej szkoły systematycznie raz w tygodniu trenują z instruktorami na basenie BOSIR w Brzesku. W roku szkolnym 2014/2015 na zajęcia wyjeżdżają w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie CARPEdiem przy Zespole Szkół w Woli Dębińskiej.

MP4011270