Spotkanie edukacyjno-artystyczne „Eko-Logika”

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 15 grudzień 2014 Opublikowano: poniedziałek, 15 grudzień 2014 Drukuj E-mail

Pod patronatem Centrum Informacji o Środowisku na hali Wisły w Krakowie odbyło się spotkanie przedstawicieli firm i młodzieży szkolnej poświęcone ekologii. Poruszano tematy związane z relacjami ludzi ze środowiskiem na przestrzeni dziejów, rozpoznawaniem zagrożeń środowiska oraz ochroną ptaków i ich siedlisk. W wyjeździe wzięła udział grupa gimnazjalistów z gminy Dębno, w tym 15-osobowa delegacja z naszej szkoły.

Uwieńczeniem imprezy był występ zespołu Bayer Full, który rozgrzał atmosferę znanymi przebojami. Zainteresowani zdobyli nawet autografy, które chętnie rozdawał wokalista po zakończeniu koncertu.

Odsłony: 2082

Pod Tekst