IMS – Badminton Drużynowy Dziewcząt i Chłopców

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: wtorek, 29 listopad 2016 Opublikowano: wtorek, 29 listopad 2016 Drukuj E-mail

I miejsce Dziewcząt i III miejsce Chłopców z PSP w Mistrzostwach Powiatu Brzeskiego

W dniach 25.11.2016 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców.

Dziewczęta: SP Wola Dębińska – Zuzanna Kukuś, Emilia Kural, Martyna Pawluk, opiekun – Krzysztof Sołtys, SP Złota – Anna Chojecka, Julia Kornaś , opiekun – Wojciech Goryca, SP Wola Przemykowska – Aleksandra Drytko, Anastazja Kamysz, Emilia Pawlik, opiekun – Beata Komorowicz, SP nr 3 w Brzesku – Oliwia Brach, Maja Chmielarz, Anna Szkodny, opiekun – Monika Dudek.

Chłopcy: SP Wola Dębińska – Antoni Kukuś, Maciej Wróbel, Albert Migdał, Krystian Kapusta, opiekun – Krzysztof Sołtys, SP Złota – Patryk Marecik, Kornel Płaneta, opiekun – Wojciech Goryca, SP Szczurowa – Konrad Florek, Jakub Mika, opiekun – Robert Dzień, SP nr 2 w Brzesku – Kamil Hebda, Wiktor Cierniak, Franciszek Janas, opiekun – Szczepan Smoleń.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta: I miejsce - SP w Woli Dębińskiej, II miejsce – SP w Złotej, III miejsce – SP w Woli Przemykowskiej, IV miejsce – SP nr 3 w Brzesku.

Chłopcy: I miejsce – SP nr 2 w Brzesku, II miejsce – SP w Szczurowej, III miejsce – SP w Woli Dębińskiej, IV miejsce – SP w Złotej.

Prowadzący zawody - nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Sołtys.

Zima