Wyniki konkursu literackiego

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 19 styczeń 2015 Opublikowano: poniedziałek, 19 styczeń 2015 Drukuj E-mail

W ramach działalności Stowarzyszenia CARPEdiem odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Literacki zorganizowany przez panią Małgorzatę Brzuchacz i panią Alicję Sachę.

Uczniowie klas drugich i trzecich szkoły podstawowej mieli napisać artykuł na temat swojego ulubionego zwierzątka. W tej kategorii wyłoniono laureatów:

1. miejsce: Weronika Płaneta z klasy II
  2. miejsce ex aequo: Karolina Bojdo i Kornelia Widło z klasy III
  3. miejsce : Jakub Pabian z klasy II.

Uczniowie klas starszych szkoły podstawowej pisali artykuły na temat „Moje hobby”. W tej kategorii laureatami zostały następujące osoby:

1. miejsce: Julita Jarosz z klasy VI
  2. miejsce: Katarzyna Pabian z klasy VI