Piknik geograficzny

Nadrzędna kategoria: Artykuły Utworzono: poniedziałek, 09 maj 2005 Opublikowano: środa, 27 kwiecień 2005 Drukuj E-mail

30 kwietnia 2005 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Tarnowie odbył się Piknik Geograficzny składający się z turnieju topograficznego ulicami Tarnowa i testu gimnazjalnego sprawdzającego wiedzę geograficzną uczniów. Piknik uświetniło spotkanie z gościem - podróżnikiem Rafałem Płanikiem pt.: "Afryka - mój spełniony kontynent".
W imprezie wzięło udział 16 szkół gimnazjalnych byłego województwa tarnowskiego. Naszą szkołę reprezentował dwuosoboy zespół uczennic z klasy III b - Małgorzata Jarosz i Sabina Maksymowska, które przygotowywały się pod kierunkiem mgr Urszuli Lipińskiej.
Reprezentantki naszego gimnazjum wywalczyły II miejsce uhonorowane dyplomem oraz cennymi nagrodami rzeczowymi.

MPB270061